- Na Miotle - https://www.namiotle.pl -

Kliknij, żeby wydrukować przepis


Konkurs piernikowy (edycja 5)

Posted By Ania On 14 października 2014 @ 09:35 In różności | Comments Disabled

Tradycyjnie (już po raz piąty!) rozpoczynamy blogowy konkurs piernikowy. Przepisy prawa nie uległy zmianie i  rozdawajki nadal noszą znamiona hazardu. Dlatego też, by zgodnie z literą prawa postępować, zapraszam na KONKURS  PIERNIKOWY.

Ponieważ przystępując do konkursu trzeba się czymś wykazać, dlatego i tym razem układamy piernikowy wierszyk. W tym roku układamy „lepieja” charakterystyczny dwuwiersz, którego wynalezienie przypisuje się Wisławie Szymborskiej.

Układamy dwuwersowy wierszyk zawierający słowo „piernik„, w którym pierwszy wers zaczyna się słowem „lepiej„, a drugi wers „niż” lub „niźli„.  Np. „Lepiej gnieść na piernik ciasto, niż z kochankiem ruszyć w miasto”  :).

rozdawajka5

Zasady udziału w KONKURSIE:

1. Pozostawienie komentarza pod tym wpisem z wymyślonym dwuwierszem oraz adresem bloga, adresem e-mail lub innymi danymi umożliwiającymi identyfikację autora (można zostawiać komentarze pod wpisem na FB, ponieważ jest połączony z blogiem i wpisy z FB zostaną zaimportowane na blog).

2. Wklejenie poniższego banera na swój blog (lub stronę) w pasku bocznym wraz z linkiem zwrotnym do tego posta (kto nie ma bloga, a ma konto na Facebooku linkuje ten wpis do swojego Facebooka).

baner_pierniki5

Kod do wstawienia banerka na Waszych stronach: KOD HTML 

 

3. KONKURS trwa do 30 listopada 2014r.  Zgłoszenia nadesłane po 30 listopada 2014, godz. 23.59 nie będą podlegały ocenie jury.

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 06 grudnia 2014r.

 

NAGRODY:

W konkursie zostaną przyznane trzy nagrody.

1. Nagrodą główną będzie poduszka herbatnik (zdjęcie niżej) sponsorowana przez naszą Pracownię Rękodzieła KULKOWO oraz paczuszki z pierniczkami i ciasteczkami świątecznymi.

2. Laureaci II i III miejsca otrzymają paczuszki z pierniczkami i ciasteczkami.

Zwycięzców konkursu wyłoni zacne jury, w którego skład wchodzi KULKOWO Team :).

Mam nadzieję, że wymóg wymyślenia dwuwiersza Was nie odstraszy i tak samo licznie, jak w poprzednich latach, weźmiecie udział w zabawie :).

 
Zapraszam także na konkurs z Magazynem Maszkety!

herbatnik


Kliknij, żeby wydrukować przepis

Copyright © 2013 Na Miotle. All rights reserved.