- Na Miotle - https://www.namiotle.pl -

Kliknij, żeby wydrukować przepis


Konkurs „Kulinarna klapa”

Posted By Ania On 30 marca 2014 @ 08:41 In różności | 34 Comments

Z okazji wiosny, nowego szablonu na blogu i zbliżającej się Wielkanocy zapraszam Was do udziału w konkursie „Kulinarna klapa”. Konkurs ma na celu uświadomienie czytelnikom, że nie każde kulinarne wyzwanie kończy się powstaniem tak pięknej potrawy czy wypieków jakie pokazujemy na zdjęciach.

Nagrodami w konkursie są: dla zwycięzcy – książka kucharska „Pascal kontra Okrasa” i kubeczek z logo NaMiotle; dla osoby, która zajmie drugie miejsce – książka „Pascal kontra Okrasa”.

Zapraszam do udziału w konkursie :)

konkurs_nm1 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest przeznaczony dla fejsbukowych fanów Miotły. Kto nie jest fanem, może nim zostać klikając w TEN LINK
2. Warunkiem udziału w konkursie jest umieszczenie w komentarzu na blogu opisu (w kilku zdaniach) swojej największej kulinarnej porażki. Umieszczenie komentarza pod tym wpisem jest jednoznaczne z wyrażeniem chęci udziału w konkursie.
3. Konkurs trwa od 30 marca 2014r. do 13 kwietnia 2014r. Zgłoszenia (komentarze) można nadsyłać do 13 kwietnia 2014r., do godziny 23.59.
4. Zwycięzcę, autora najlepszej kulinarnej klapy, wyłoni jury w składzie: KULKOWO Team plus JA :).
5. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest książka kucharska „Pascal kontra Okrasa” oraz kubeczek z logo NaMiotle.pl. Nagrodą za zajęcia drugiego miejsca jest książka kucharska „Pascal kontra Okrasa”.
6. Wyniki konkursu zostaną podane w dniu 15 kwietnia 2014r.
7. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.


Kliknij, żeby wydrukować przepis

Copyright © 2013 Na Miotle. All rights reserved.