- Na Miotle - https://www.namiotle.pl -

Kliknij, żeby wydrukować przepis


Konkurs z Magazynem Maszkety

Posted By Ania On 26 października 2014 @ 19:43 In różności | Comments Disabled

maszkety_druk_3

 

Często pytacie gdzie można kupić Magazyn w wersji papierowej. Maszkety to magazyn internetowy i można go podziwiać/czytać/oglądać tu: magazynmaszkety.pl .

 

Dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Chorzów udało się wydrukować pierwszy numer magazynu. Magazyn w wersji papierowej jest piękny, pięknie wydany, na kredowym papierze, pełny profesjonalizm. Maszkety nie są przeznaczone do sprzedaży, ale macie szansę otrzymać swój egzemplarz magazynu biorąc udział w „Maszketowym” konkursie :).

maszkety_druk_2

 

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. W kilku zdaniach (maksymalnie 300 znaków bez spacji) opisujecie swoją największą porażkę kulinarną.

 

Na Wasze odpowiedzi czekam cały tydzień czyli do 02.11 w komentarzach pod tym postem!
Z wszystkich przysłanych zgłoszeń wybiorę osobę, do której trafi nagroda.

 

Konkurs trwa od 26.10 do 02.11.2014.

 

Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie bloga i FB w dniu 03.11.2014. Nagroda zostanie wysłana zaraz po akcji. Zapraszam do wspólnej zabawy i czytania magazynu! :). Wysyłka magazynu wyłącznie na terenie Polski!


Wyniki  konkursu!!!

 

Po  wnikliwym  przeczytaniu  Waszych  kulinarnych  przygód  zdecydowałam,  że  Magazyn  Maszkety  w  papierowej  wersji  trafi  do  Pana  Leszka  za  odcedzenie  rosołu  do  zlewu  :).

 

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za udział w zabawie i zapraszam do podzielenia się swoimi kulinarnymi wpadkami na blogach innych redaktorek Magazynu Maszkety :).

 Kliknij, żeby wydrukować przepis

Copyright © 2013 Na Miotle. All rights reserved.